Haber

Yeliz Yeşilmen’den Tepki Veren Sözler: ”Artık Kadın ve Erkek Birbirine Girmeye Başladı”

Eski model ve sunucu Yeliz Yeşilmen, özel hayatı ve açıklamalarıyla sık sık gündeme geliyor. Geçtiğimiz aylarda “Erkek şortu asla çekilmez” sözleriyle çok konuşulmuştu. 2. Sayfa programına konuk olarak katılan ünlü isim tepkisel sözler sarf etti. Yeşilmen’in kadın-erkek ilişkilerine ilişkin yorumları dikkat çekti.

Eski model ve sunucu Yeliz Yeşilmen, hem özel hayatıyla hem de yaptığı açıklamalarla magazin gündeminden düşmeyen isimlerden biri.

Sadece modellik ve sunuculuk yapmakla kalmayıp aynı zamanda şarkıcılık da yapan ünlü isim, yeni müziği için uzun süredir hazırlık yapıyor.

Hatırlarsınız geçtiğimiz yıllarda Armağan Çağlayan’ın Youtube’da sunduğu 196Sekiz programına Yeliz Yeşilmen konuk olmuştu.

Programda kısa boylu erkekler hakkında yorum yapan Yeliz Yeşilmen, “Kısa boylu erkekler de hiç çekici değil” diyerek tepki çekti.

Geçtiğimiz günlerde TV8’de yayınlanan 2. Sayfa programına konuk olarak katılan ünlü isim, yaptığı açıklamalar herkesi şaşırttı.

Programda yer alan erkeklerle ilgili olarak “Dolgu botoksu erkeklere olmuyor. Göz kapağı estetiği yapılabilir ama onun dışında asla kadınsı şeyleri erkeklerle ilişkilendirmem.” yorumunu yaptı.

Ayrıca, “Artık erkekler ve kadınlar birbirine karışmaya başladı. Erkekler de fatura ödemeyi bıraktı. Kadına ‘Sen çalışıyorsun, onu da yapmalısın’ dediler. Hayat ortak demeye başladılar. Erkekler erkek gibi, kadınlar da kadın gibi olsun” dedi.

Ünlü isim ” Hayat paylaşılmaz, faturayı erkekler öder. Her şeyi kadınlar ödeyecekse, kapıya başka bir şey bağlarsak daha ucuza gelir” sözleri büyük tepki aldı.

Bunun hakkında ne düşünüyorsun? Yorumlarda buluşalım…

battalgazi-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu