Teknoloji

Mortal Kombat 1 Duyurusu Yarın Gerçekleşecek

Mortal Kombat 1 duyurusu yarın prestij ile yapılacak. Kısa bir süre önce yapılan bir tartışma NetherRealm Stüdyoları tarafından onaylandı. Merakla bekliyoruz.


İlginizi çekebilir:  Yeni Mortal Kombat İlk Bilgiler Sızdı!


Mortal Kombat serisinin sıradaki oyunu bir süredir gündemde. Geliştirici stüdyonun gizemli paylaşımı sonucunda sıfırdan olası bir yapımla karşılaşacağımız tahmin ediliyor. Yani yepyeni bir hikaye sunulmak üzere gibi görünüyor.

Daha önce nokta nokta yaptığı tezlerle prestij kazanan Ed Boon’un gün içinde Twitter’daki paylaşımından alıntı yapan The Snitch, yeni Mortal Kombat oyununun yarın CGI sinematiği ile duyurulacağına dikkat çekti.

Mortal Kombat 1 Duyurusu Yarın Geliyor

The Snitch’in yaptığı paylaşım NetherRealm Studios tarafından gecikmedi ve dizinin Youtube kanalında yayınlanan yeni görsel ile beklenen duyuru yarın açıklanacak. 16:00 CEST civarındayapılacağı onaylandı.

Mayıs ayının ilk haftasında Billbil-kun sızdırdığı bilgilerle bir sonraki oyunun adının Mortal Kombat 1 olacağını söyleyerek PC, PlayStation 5, Switch ve Xbox Series için geliştirildiğini söyledi. PlayStation ve Xbox sürümleri yetmiş dolar, Switch sürümü ise altmış dolar olacakken PC sürümü için herhangi bir fiyat bilgisi paylaşılmadı.

Son olarak standart versiyonun yanı sıra Premium ve Kollector’s olmak üzere iki özel versiyonun da olacağı gelen bilgiler arasında yer alıyordu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu